Jdi na obsah Jdi na menu
 


Justina si určitě každý pamatuje z předloňského ročníku, kdy navzdory všem problémům se sněžným skútrem jakoby nic otočil backflip. Justin je i velmi obstojným jezdcem na motorce a bez problémů otočí backflip i na ní. Uvidíme zda třeba neosedlá i motorku.

Bydliště: Ellsworth,WI

Datum narození: 31.1.1982

Národnost: Americká

Sponzoři: Parts Limited, AMP Energy, Yamaha, SCS, Thor, ZR Helmets, Alpinestars, Ogio, HMK, Kicker, trukk.

Jak dlouho se věnuje FMX: 6 let

Největší úspěchy:

  • 2004 – vítěz Red Bull Fuel & Fury v ulicích Milwaukee
  • 2005 – vítěz Red Bull Revolutions on Machines - flip se sněžným skútrem na Rudém námestí v Moskvě

Nejlepší obrázek si o Justinovi uděláte, když si přečtete e-mail, který nám poslal po loňském ročníku.

Marek,
Thank you so much for everything, I think the only reason the event went off as smoothly as possible is because you are so damn cool to everyone and make us want to try our hardest and over come the obstacles. I know I probably would have pulled out after christian brought the polaris instead of the ski-doo if it were some other organizer, but both Lindsey and I were so taken by your generousity that I probably would have flipped one of the bobcats if you wanted me too!
We both cant thank you enough for a great time and getting to see and do so much in your beautiful country. I hope to work with you again in the future and if so I will make it my top priority to do as much as I can to organize the right equipment for myself so I dont stress you out, and we dont have all the problems.
We consider you a great friend of ours and you are welcome in our home anytime, also if you need anything from me just say the word...

Dále je zajímavé, že backflip umí i na motorce a v obou sportech je profíkem.
Což je hodně velká rarita. Není moc lidí, kteří můžou říct, že se ježděním na „snowmobilu“ živí. Jako první člověk na světě dokázal otočit backflip na motorce i na sněžném skútru. Zvítězil na akci Red Bull Fuel and Fury